В зв'язку з нестабільним валютним курсом, ціни на сайті орієнтовні та обговорюються індивідуально

Альона & Тарас

WEDDING DAY

липень 2019

Виявляється пити вино, тусити і фоткати одночасно на весіллі можна) Але не завжди...

Хоча ми перевірили це тиждень тому на весіллі небайдужих і надзвичайно дорогих нам людей)) Поєднували приємне з корисним, так сказати,  очі насолоджувались чарівними нарядами від @am_st_ua, @odri_salon та @madeirawedding , голова йшла обертом від казкової атмосфери, яку створили @blossom_design.com.ua , @perfect.quartet буди медом для наших вух впродовж фуршету, а щоки боліли від жартів @alexandr.vaschenko ... і це все в чудовому місці @equides_club

Ми благополучно пережили два дощі, і коли вже в піковій ситуації було два варіанти- мокнути чи переходити в зал, пара обрала перше))) І не прогадали! Адже далі був атмосферний та безхмарний вечір))

Сумне в цьому оповіданні те, що ця казка особисто для нас, дуже швидко минула. А індикатором якості самого свята були мої танці - а це багато чого варте скажу я вам (навіть на своєму весіллі цього не робив). А тут ми відірвались, насміялись досхочу і отримали такий заряд колективного позитиву, що аж через край.

І це при тому що нас було всього 27. Горді були стати частиною свята і насолоджуватись афігєнським по візуальному та емоційному наповненню весіллю Альони і Тараса.