Привіт)

Ти тут, бо мабуть збираєшся зробити сімейну зйомку і шукаєш того, хто б побачив тебе і твоїх близьких красиво?)

Якщо ти тут, то, мабуть, на 99% крокуєш у вірному напрямку і я хочу, щоб ти просто знав ці речі перед нашою з тобою майбутньою зйомкою:

  • я обов'язково розповім тобі, який одяг брати на зйомку, а що зовсім брати не варто, пораджу цікаві місця та фотостудії, в яких найбільш затишно і зловлю всі найкрутіші моменти, які будуть траплятись впродож нашого знімального процесу, навчу позувати так, щоб все виглядало максимально природно, красиво і всі отримували задоволення від процесу;
  • зверни увагу, що зйомка ведеться у форматі RAW (цим форматом користуємось ми, фотографи), ти ж отримуєш оброблені фотографії в форматі JPEG - він класний, адже він вже пофарбований у кольори нашого фірмового стилю, проретушований і найголовніше його можна постити в Інстаграмчик, тому RAW тобі не потрібен. RAW для нас, а JPEG для тебе;
  • за більш ніж 7 років у фото, в нас сформувався свій стиль зйомки та кольорокореції, і ми дуже раді якщо ти прийшов сюди саме за цим. Ти довіряєш нам і розумієш, що колір фото залежить від часу доби та пори року, а кадри і ракурси від психотипу та розкутості моделей. Запамятай всі люди різні та унікальні, ти - особистість;
  • у нас завжди діє знижка для тебе, за те, що ти даєш дозвіл на публікацію своїх фото в нашому портфоліо. Якщо ж ти не бажаєш світитись в інтернетах, то вартість ось тих пакетів, що знизу буде збільшна на 50%.

ЗВЕРНИ УВАГУ!

Бронювання здійснюється не раніше ніж за місяць до дати проведення зйомки

Вартість сімейної фотозйомки

FAMILY STORY

200 $/₴8 000

- 1-1.5 години зйомки;

- робота одного фотографа;

- віддача всіх вдалих кадрів (не менш ніж 100-200 фото);

- всі фото проходять кольорокорекцію та ретуш;

- матеріал віддається протягом 1 місяця через онлайн галерею;

- даний пакет зйомки чудово підійде для повноцінної неквапливої сімейної історії;

- при бажанні тривалість зйомки можна зільшити - вартість додаткової години зйомки $100.                       

Хочеш додатково до зйомки замовити фотокнигу?

ТИСНИ СЮДИ

Додаткова інформація

Всі додаткові витрати пов'язані з бронюванням студії, входом на території парків, музеїв та інших локацій бере на себе замовник.

Всі ціни, зазначені на сайті, вже включають знижку 50% за дозвіл на публікацію ваших фото в нашому портфоліо або соцмережах.

Вартість додаткової години роботи $100.

Якщо до свого пакету зйомки є бажання замовити фотокнигу, то спочатку відбувається віддача матеріалу в електронному вигляді ➥ відбір фото замовником ➥ підготовка та узгодження макету перед подачею до друку ➥ друк фотокниги ➥ віддача замовнику.